Podpowiadamy jak wybrać najmodniejszą torebkę

blog_2

Wybierz kolor

Obecnie lepiej inwestować w torebkę, która będzie miała modny soczysty kolor. Przebojem sezonu są modele w kolorze chabru, mięty czy turkusu. Jeśli na deptaku chcemy zaprezentować się modnie i atrakcyjnie to szukamy hitu sezonu a więć torebkę na ramię z intensywnym odcieniem. Taki dodatek skutecznie będzie przyciągał uwagę, a w połączeniu z sukienką czy szortami oraz topem będzie się dobrze prezentować.

Funkcjonalność

Torebka na lato powinna być nie tylko w modzie, ale powinna być w głównej mierze funkcjonalna. Letnia torba powinna się sprawdzać i na co dzień jak i też w czasie weekendu za miastem, wakacyjnego wyjazdu czy imprezy z przyjaciółmi. Jeśli planujemy urlop nad morzem warto poszukać torby, która będzie modna, praktyczna i funkcjonalna. Na piaszczystą plażę raczej nie ma sensu brać drogiej skórzanej torby.

Dla romantyczek

Jeśli ktoś jest romantyczką i chętnie nosi długie zwiewne sukienki i dodatki kobiece może postawić na koszyk, który w bieżącym sezonie staje się hitem. Taką właśnie torbę będzie można zabrać na plażę, spacer czy imprezę. Dzięki swojej stylistyce ten model będzie tworzył połącznie harmonijne między kobiecymi stylizacjami. Kolorystyka może sprawić, że będziemy wyglądać świeżo i lekko.

Najnowsze trendy

Nadal obecnie królują na pokazach mody frędzle. Jeśli ktoś chce zachować modny wygląd warto kupić taki dodatek, który będzie wpisywał się w trendy. Może być to na przykład dobrze wykonana listonoszka, w której używana będzie ekologiczna skóra. Taka torba będzie sobie radzić doskonale także w czasie letniego spaceru. Bez problemu będzie mieścić niezbędne kobiecie akcesoria. Dzięki materiałowi będzie ona odporna na słońce czy piasek plażowy.

Wieczorna impreza

Jednak również latem może nas czekać impreza, nie tylko czas na plaży. Lato to spontaniczne imprezy i szaleństwa na parkiecie. W czasie letniej imprezy modny atrakcyjny wygląd to rzeczywiście podstawa. Jeśli chcemy być gwiazdą takiej imprezy to bez wątpienia doskonały wygląd jest ważny. Szukamy takich propozycji, które będą podkreślać styl i gust. Można postawić między innymi na złotą torebkę z ozdobami, do tego krótka sukienka i oczywiście szpilki, tak że letnia wieczorna stylizacja będzie rzeczywiście wyjątkowa.